Mavens Master More

MMM Services s.r.o., poskytovatel služeb Drug RegulatoryAffairs a mnohem více!

Milujeme naši práci – a to je důležitý předpoklad pro její kvalitu!

Drug Regulatory Affairs je naším hlavním zaměřením. Ať již jde o novou registraci, péči o dokumentaci, expertizy, Technical Writing CMC, nebo Compliance-Check, v nás najdete vždy důvěryhodného partnera.

Při naší činnosti má bezpečnost zásadní význam. Bezpečnostní opatření vycházejí z analýzy rizik, proto máme náklady a bezpečnost neustále pod kontrolou. Díky Risk managementu se vyvarujete opatření, která by byla pro vaše finanční zdroje likvidační!

Máme povinnosti k našim zákazníkům. Naše závazky se nevztahují pouze k vykonané práci, k dodržování termínů a k nákladům, ale také k rozpoznání potřeb zákazníků. Design výrobků a služeb, servisní plán a balíčky služeb jsou pomocné aplikace, s jejichž využitím předcházíme nežádoucím vedlejším účinkům.

Jsme neustále ve střehu. Jaké výzvy čekají na naše zákazníky? Jaké potřeby a přání mají zákazníci ve střednědobém a dlouhodobém horizontu? Klíčová témata, kterým se aktivně věnujeme.

Od nás si odvezete registrační dokumentaci, termíny, lhůty a obsáhlé informace v příručním zavazadle! S ním můžete zůstat i na cestách klidní. Naše řešení nese jméno MMM DRA-serv.

Máme k dispozici technické zázemí, které vám i nám usnadňuje každodenní komunikaci a obchodní transakce. S vaším přímým přístupem k serveru přes MMM DRA-serv získáte přístup k eCTD-docuBridge, DRA-Tracking Database, CEP-Monitoring, DRA-Information Server, DRA Strategic Agility, k přesnému stavu projektu v PM-Tool. Náš Document Exchange Server je všem zákazníkům a partnerům k dispozici pro rychlé a bezpečné dodávání důvěrných údajů.

U nás nacházejí specialisté na Drug Regulatory Affairs rychle cenné informace. SIS znamená DRA Strategy Information Server. Výborný nástroj i pro management. S osobním Key-Facts Sheet vám to půjde ještě rychleji.

Nejrychlejší cesta do Švýcarska vede přes náš mateřský podnik Materia MedicaMaibach AG. U nás najdete zkušenosti a know-how, ochotu naslouchat žádostem a strategiím, nekomplikované spuštění vašeho projektu, cílené jednání a pokud to budete požadovat, i nezbytné povolení k velkoobchodnímu prodeji.

Potřebujete – ale co přesně? Perfektní balíček, který vás dovede dál! S definovanými výkonovými charakteristikami, užitečnou kombinací produktů a doplňkovými Add-on službami svážeme společně ten správný balíček právě pro vás.

DRA ServicesProduktyEnterprise
Nová registrace MMM DRA-serv Kvalita a bezpečnost
Péče o dokumentaci DRA-Analytic Tools Podnik
Expertizy Compliance Management Partner
Medical writing eCTD Registrace MMM DRA-serv Test-Login
Medical writing eCTD Viewer VIP-Login
DRA Compliance eCTD Joint use Pracovní místa
Design produktů a služeb eCTD dočasné užívání Soubory ke stažení
Výkonový plán Povolení k velkoobchodnímu prodeji Kontakt
Balíček služeb Kvalifikovaná osoba Disclaimer

Nezmeškejte žádnou změnu!

Address Phone Map

MMM Services s.r.o.
Plzeňská 3350/18
150 00  Praha 5
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.mmm-services.cz

+420 225 233 323
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.mmm-services.cz