Mavens Master More

Bezpečnostní koncepce jsou založené a řízené na základě vyhodnocených rizik a zabraňují vzniku bezpečnostních mezer, duplicit a bezpečnostních opatření, která jsou nadbytečná a neúměrně zatěžující.

Naše politika kvality rozlišuje mezi kvalitou jako objektivní (měřitelnou) a subjektivní (neměřitelnou) vlastností věcí. Při vytváření kvality proto považujeme za rozhodující, aby byla subjektivní kvalitě přikládána stejná důležitost, protože je rozhodujícím způsobem ovlivňována každým jednotlivcem, který se procesu účastní.

Bezpečnostní koncepce je uložena v našem Integrovaném systému řízení (IMS) a opírá se o zákony vztahující se k naší činnosti, o národní a mezinárodní směrnice a standardy a o řadu interních pokynů. K IMS mají přístup všichni naši pracovníci. Několik kliknutí vás zavede k informacím, které jsou nutné k provádění Vašich činností a navíc zaručují shodu s literou zákona.
Za pomoci jednoduchých a spolehlivých nástrojů jsou řízeny procesy, dokumentovány postupy a monitorována shoda. Interní audity navíc zajišťují, aby očekávané výsledky skutečně odpovídaly stanoveným cílům.

Špičková kvalita

Address Phone Map

MMM Services s.r.o.
Plzeňská 3350/18
150 00  Praha 5
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.mmm-services.cz

+420 225 233 323
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.mmm-services.cz